Aktualności

13.11.2017 11:43

„Obudź w sobie przedsiębiorczość” - spotkania informacyjne dotyczące zakładania działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na 2 spotkania informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej oraz przygotowania biznesplanu przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

W ramach cyklu odbędą się dwa spotkania:

22 listopada - „Fundusze Europejskie dla osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą i podnieść kwalifikacje zawodowe"

W programie spotkania m.in.:

  • możliwości uzyskania dofinansowania na założenie działalności gospodarczej
    oraz podniesienie kwalifikacji zawodowych w ramach projektów dofinansowanych
    z Funduszy Europejskich,
  • wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej z Powiatowych Urzędów Pracy oraz inne możliwości wsparcia przedsiębiorców,
  • pożyczki na podjęcie i rozwój działalności gospodarczej z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 – Pomorski Fundusz Rozwoju 2020+.

29 listopada - „Podstawy przygotowania biznesplanu, czyli jak rozpocząć działalność gospodarczą z Funduszami Europejskimi"

W programie spotkania m.in.:

  • wprowadzenie do tematyki biznesplanu,
  • warsztaty z częścią praktyczną – szczegółowa  analiza struktury wniosku o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej na przykładzie Urzędu Pracy,
  • biznesplan krok po kroku - warsztaty z częścią praktyczną – szczegółowa analiza struktury biznesplanu oraz wniosku o pożyczkę na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Terminy i miejsce spotkań:

Spotkania organizowane przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku  odbędą się w środy 22 listopada 2017 r. oraz 29 listopada 2017 r. w godz. 10:00-13:00, w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego przy ul. Okopowej 21/27 (sala 133c na I piętrze).

Zgłoszenia:
Aby wziąć udział w spotkaniach należy przesłać wypełnione formularze zgłoszeniowe na adres mailowy: punktinformacyjny@pomorskie.eu lub zgłosić udział telefoniczne do dnia 27 października 2017 r. pod numerem telefonu 58 32 68 147/152.

Celem zdobycia pełnej wiedzy z zakresu zakładania działalności gospodarczej oraz przygotowania biznesplanu zaleca się wzięcie udziału w całym cyklu spotkań.

Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania informacyjnego.

Liczba miejsc ograniczona.

Udział w spotkaniach informacyjnych jest bezpłatny.

Projekt współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.

Do pobrania:

1.  Formularz zgłoszeniowy na spotkanie informacyjne: „Fundusze Europejskie dla osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą i podnieść kwalifikacje zawodowe"
2.  Program spotkania: „Fundusze Europejskie dla osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą i podnieść kwalifikacje zawodowe"

3.  Formularz zgłoszeniowy na spotkanie informacyjne: „Podstawy przygotowania biznesplanu, czyli jak rozpocząć działalność gospodarczą z Funduszami Europejskimi"
4. Program spotkania: „Podstawy przygotowania biznesplanu, czyli jak rozpocząć działalność gospodarczą z Funduszami Europejskimi"


Newsletter - biuletyn unijny 2017 UMWP

Zapisz się na newsletter