Aktualności

12.05.2014 10:50

Finansowanie zwrotne podmiotów ekonomii społecznej

Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu dotyczącym finansowania zwrotnego podmiotów ekonomii społecznej i podsumowującym pierwszy rok działania ES Funduszu – preferencyjnego funduszu pożyczkowego dla przedsiębiorstw ekonomii społecznej w Polsce. Spotkanie odbędzie się 16 maja 2014 r. w siedzibie przedsiębiorstwa społecznego – Sopocki Klub Żeglarski w Sopocie.

Jedną z ważnych części konferencji będzie dyskusja panelowa na temat ekonomii społecznej, jej roli w rozwoju lokalnym oraz planów związanych z finansowaniem zwrotnym przedsiębiorczości społecznej w nowej perspektywie unijnej 2014-2020.

Od godz. 9.30 organizatorzy zapraszają na konsultacje z doradcami ES Funduszu, podczas których będzie można porozmawiać o pomysłach na rozwój i możliwości uzyskania pożyczki.

W spotkaniu i w panelu wezmą udział przedsiębiorstwa ekonomii społecznej z terenu woj. pomorskiego, zachodniopomorskiego i warmińsko-mazurskiego, które opowiedzą, jak dzięki wsparciu ES Funduszu mogą odnosić sukcesy społeczne i ekonomiczne.

 

Organizatorzy proszą o potwierdzenie obecności w spotkaniu mailem: pes@tise.pl lub telefonicznie 600 998 112.

Więcej na: http://esfundusz.pl/?p=1514


Newsletter - biuletyn unijny 2017 UMWP

Zapisz się na newsletter