Aktualności

18.08.2014 10:09

Forum Dialogu Klastrów

W imieniu samorządu województwa pomorskiego, spółka InnoBaltica zaprasza do udziału w Forum Dialogu Klastrów, organizowanym wspólnie z Pomorskim Klastrem Żeglarskim oraz Klastrem Marek Turystycznych Polski Wschodniej. Spotkanie odbędzie się 22 sierpnia 2014 r. w Sopocie.

Główną ideą forum jest stworzenie platformy do wymiany doświadczeń, współdzielenia pomysłów oraz dobrych praktyk w zakresie realizacji projektów partnerskich. Wszystko z myślą o przyszłym okresie programowania i ukierunkowaniu działań na uruchamianie i wykorzystywanie potencjałów istotnych dla regionu branż oraz wyłaniających się inteligentnych specjalizacjach.

 

Ciekawym elementem będzie interaktywny wykład poprowadzony przez ekspertów z dziedziny marketingu,  którzy w nieszablonowy sposób, stosując różne formy komunikacji z uczestnikami opowiedzą nam jak osiągnąć „Sukces w nowych czasach".

 

Forum połączone będzie z II Regatami Klastrów Polskich, które mają na celu zintegrowanie polskich inicjatyw klastrowych działających w różnych sektorach i branżach, poprzez wzajemne poznanie się i nawiązanie nowych kontaktów. 

 

Forum Dialogu Klastrów odbędzie się 22 sierpnia w Hotelu Mera SPA w Sopocie. Udział jest bezpłatny. Na Regaty Klastrów Polskich organizatorzy zapraszają w dniach 23-24 sierpnia, do Sopockiego Klubu Żeglarskiego.

Rejestracja na stronie www.regatyklastrow.pl do 18 sierpnia. Ilość miejsc ograniczona

 

Więcej informacji:

http://innopomorze.pomorskie.eu/aktualnosci/forum-dialogu-klastrow.html


Newsletter - biuletyn unijny 2017 UMWP

Zapisz się na newsletter