Aktualności

17.10.2014 15:25

Inspirujący CSR

Forum Dialogu, którego tematem przewodnim będzie Społeczna Odpowiedzialność Biznesu, odbędzie się 23 października 2014 r. w Gdańsku. Forum organizowane jest w ramach X Targów Technicon Innowacje.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną możliwości stosowania narzędzi CSR także poza biznesem do budowania efektywnej współpracy pomiędzy nauką, biznesem i administracją. Uczestnicy poznają odpowiedzi na pytania czy CSR to dobry „chwyt marketingowy", etyka w biznesie, a może biznes sam w sobie? Jak można wesprzeć proces innowacyjności pomiędzy tymi trzema sektorami przy wykorzystaniu narzędzi CSR?

Organizatorzy zapraszają do udziału w części warsztatowej – Konwencji Liderów, której celem jest zidentyfikowanie konkretnych narzędzi CSR, jakie można wykorzystać dla wzmocnienia proinnowacyjnej współpracy wspomnianych środowisk w warunkach polskich i pomorskich.

Warsztaty poprowadzone będą w formule moderowanych dyskusji przy „wyspach". Dajemy uczestnikom doskonałą okazję do wymiany doświadczeń, poglądów i swoich spostrzeżeń oraz możliwość podzielenia się nimi z pozostałymi członkami „wyspy". Następnie, w części panelowo-dyskusyjnej moderatorzy podsumują pracę wszystkich „wysp" i przedstawią wnioski jakie wypłynęły podczas Konwencji Liderów.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, rejestrować się można do 21 października.

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „INNOpomorze – Innowacyjne Powiązania, IV edycja", którego liderem jest Samorząd Województwa Pomorskiego, a Partnerami InnoBaltica Sp. z o.o. oraz Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej".

Forum Dialogu - Inspirujący CSR

  • 23 października 2014 r.
  • AmberExpo
  • Gdańsk , ul. Żaglowa 11

Więcej na stronie: http://www.innobaltica.eu/pl/aktualnosci/forum-dialogu-inspirujacy-csr


Newsletter - biuletyn unijny 2017 UMWP

Zapisz się na newsletter