Spotkania informacyjne: „Środa z Funduszami dla organizacji pozarządowych”

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie pomorskim w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem organizacji pozarządowych w zakresie aktywizacji społecznej i zawodowej z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

W programie spotkania m.in. omówienie:

  • możliwości uzyskania dofinansowania z Programów na lata 2014-2020:

- Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój,

- Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego,

- programów współpracy ponadnarodowej,

  • źródeł informacji o Funduszach Europejskich.

UWAGA!
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA - LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!
ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO ZAMKNIĘCIA NABORU W PRZYPADKU ZEBRANIA KOMPLETU FORMULARZY ZGŁOSZENIOWYCH.

Udział w spotkaniach informacyjnych jest bezpłatny.

„Środy z Funduszami dla..." to cykl spotkań informacyjnych dla beneficjentów organizowanych we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju.

Spotkania informacyjne są współfinansowane przez Unię Europejską z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Do pobrania:

1. Formularz zgłoszeniowy

2. Program

Dane szkolenia

Nazwa szkolenia
Spotkania informacyjne: „Środa z Funduszami dla organizacji pozarządowych”
rodzaj-wydarzenia
szkolenie
termin
2015-07-01
rejestracja
Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie do dnia 29 czerwca 2015 r. wypełnionego formularza zgłoszeniowego na odpowiedni adres mailowy lub zgłoszenie telefoniczne.
rejestracja-do
2015-06-29
miejsce
Spotkania organizowane przez Punktu Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie pomorskim odbędą się w środę 1 lipca 2015 r., w godz. 10:00 - 13:00, w następujących miejscach: Gdańsk - w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego przy ul. Okopowej 21/27 (Sala im. Lecha Bądkowskiego). Gdynia - w siedzibie Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego przy Al. Zwycięstwa 96/98 (budynek nr IV, Sala F002). Wejherowo - w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego w Wejherowie przy ul. 3 Maja 4 (budynek Starostwa Powiatowego w Wejherowie, sala 9). Słupsk - w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego w Słupsku przy ul. Portowej 13B (budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego, sala konferencyjna nr 3, piętro I). Chojnice - w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego w Chojnicach przy ul. Wysokiej 3/16. Malbork - w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego w Malborku przy ul. Żeromskiego 11.

Organizator

Punkt Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie pomorskim

Kontakt

Marcin Szumny Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku tel.: (58) 32 68 148 e-mail: m.szumny@pomorskie.eu