Aktualności

06.07.2015 14:31

Spotkanie Informacyjne w Mikołajkach Pomorskich: „Fundusze Europejskie dla aktywnych i przedsiębiorczych obywateli w małych miejscowościach”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Malborku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom możliwości wsparcia dla aktywnych obywateli w małych miejscowościach i wsiach.

W programie spotkania m.in.:

- możliwości finansowania inicjatyw lokalnych w ramach poszczególnych programów operacyjnych
- rozwój przedsiębiorstw w małych miejscowościach
- pozostałe możliwości finansowania
- źródła informacji.

Miejsce i termin spotkania informacyjnego:  Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 13 lipca 2015 r. w siedzibie Fundacji Laboratorium Wspierania i Rozwoju Społeczności Lokalnej „In Melius" przy ul. Dworcowej 12 w Mikołajkach Pomorskich, w godz. 12:00 – 14:45.

Zgłoszenia:

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć do dnia 10 lipca 2015 r. w formie elektronicznej na adres mailowy d.ciachorowski@pozytywneinicjatywy.pl  (wypełnienie formularza możliwe będzie również na spotkaniu informacyjnym po wcześniejszym zgłoszeniu mailowym zawierającym wszystkie dane).

Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny. 

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014 - 2020

Do pobrania:

1. Formularz zgłoszeniowy

2. Program


Newsletter - biuletyn unijny 2017 UMWP

Zapisz się na newsletter