Aktualności

14.09.2015 15:38

Spotkanie informacyjne w Wejherowie: „Możliwości wsparcia dla osób zamierzających założyć działalność gospodarczą z Funduszy Europejskich”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wejherowie we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Wejherowie oraz Powiatowym Centrum Informacyjnym w Wejherowie zapraszają na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z możliwościami wsparcia finansowego na rozpoczęcie działalności gospodarczej z uwzględnieniem instrumentów zwrotnych.

 

W programie spotkania m.in.:

 • możliwości uzyskania dofinansowania na założenie działalności gospodarczej z Programów Operacyjnych na lata 2014-2020:
  -   Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego,
  -   Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój,
  -   Program Operacyjny Inteligentny Rozwój,
  -   Program Rozwoju Obszarów Wiejskich;
 • jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej z Powiatowego Urzędu Pracy;
 • pozostałe możliwości otrzymania wsparcia na założenie działalności gospodarczej - preferencyjne pożyczki (Inicjatywa JEREMIE, Program „Wsparcie w starcie");
 • źródła informacji o Funduszach Europejskich.

 

Termin i miejsce spotkania:
Spotkanie odbędzie się we wtorek 22 września 2015 r. w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Wejherowie przy ul. 3 Maja 4 (budynek Starostwa Powiatowego w Wejherowie, Sala nr 9 na parterze), w godz. 10:00-13:00.

 

Zgłoszenia:
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do dnia 21 września 2015 r. wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: a.wisniewska@powiatwejherowski.pl  lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem: (58) 572 94 52 lub (58) 572 94 54.

Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania.

Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

 

Do pobrania:

1.  Formularz zgłoszeniowy

2.  Program spotkania


Newsletter - biuletyn unijny 2017 UMWP

Zapisz się na newsletter