Aktualności

01.04.2014 12:33

Warsztaty Centrum PPP w sektorze gospodarki odpadami

Na kolejne bezpłatne „Warsztaty PPP w sektorze gospodarki odpadami" zaprasza 8 kwietnia 2014 r. Fundacja Centrum PPP. Spotkanie odbędzie się w Warszawie, w siedzibie Ministerstwa Gospodarki. Warsztaty będą mieć charakter praktyczny.

Fundacja Centrum PPP przygotowała bezpłatne warsztaty, których tematem będzie możliwość stosowania formuły partnerstwa publiczno-prywatnego w sektorze gospodarki odpadami. Celem warsztatów, skierowanych do podmiotów publicznych, jest promocja sprawdzonych już w praktyce polskiej i realizowanych z sukcesem projektów PPP.

 

Przedmiotem warsztatów będzie:

  • upowszechnianie wiedzy o aktualnym stanie rynku PPP w Polsce,
  • szczegółowe omówienie projektu PPP zrealizowanego z sukcesem w Polsce – perspektywa partnera prywatnego, instytucji finansującej oraz doradców,
  • szczegółowe omówienie projektów PPP realizowanych na świecie – zakończonych powodzeniem (czynniki sukcesu), jak i porażkami (przyczyny niepowodzeń, wnioski na przyszłość),
  • dyskusja z uczestnikami – odpowiedzi na pytania, identyfikacja uwarunkowań, wnioski.

 

Warsztaty prowadzone będą przez praktyków PPP: Dalkia/Veolia, Hogan Lovells, Bank

Gospodarstwa Krajowego, Investment Support, Centrum PPP.

 

Spotkanie zaplanowano na wtorek, 8 kwietnia 2014 r. w Warszawie, w siedzibie Ministerstwa Gospodarki, plac Trzech Krzyży 3/5, sala B/C. Warsztaty uzyskały patronat honorowy Ministra Infrastruktury i Rozwoju.

 

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego o udziale będzie decydować kolejność zgłoszeń. Więcej informacji można uzyskać pod adresem mailowym: karolina.dybicka@centrum-ppp.pl bądź numerem telefonu 22 825 70 76.

 

Rejestracja:  http://pvv.pl/gospodpadami

 

Więcej na: http://www.mg.gov.pl/node/20340


Newsletter - biuletyn unijny 2017 UMWP

Zapisz się na newsletter