Aktualności

04.05.2015 13:35

X Pomorskie Forum Przedsiębiorczości

Już po raz dziesiąty w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni odbędzie się Pomorskie Forum Przedsiębiorczości. Wydarzenie organizowane jest 21 maja 2015 r. Motywem przewodnim tegorocznej edycji będzie zarządzanie zasobami ludzkimi. Drugim ważnym tematem poruszanym podczas forum będą możliwości wsparcia działalności przedsiębiorstw w perspektywie funduszy europejskich 2014-2020. Rejestracja na forum od 4 maja.

Po sesji głównej odbędą się warsztaty w czterech blokach tematycznych: „Zasoby Ludzkie", „Praktyki CSR", „Działalność eksportowa" oraz „Start-up". Udział w forum jest bezpłatny

Pomorskie Fora Przedsiębiorczości od 2006 r. na stałe wpisały się w kalendarz pomorskich imprez gospodarczych. To także jedna z ważniejszych imprez Agencji Rozwoju Pomorza S.A., wpisująca się w jej misję wspierania przedsiębiorczości.

Celem forum jest rozpowszechnianie wiedzy o rozwoju regionalnych inicjatyw gospodarczych oraz zakładaniu i prowadzeniu własnej firmy. To także miejsce pozyskiwania informacji, wymiany poglądów i kontaktów biznesowych z innymi przedsiębiorcami, a także prezentacji oferty pomorskich instytucji otoczenia biznesu.

- Prowadzone przez nas od wielu lat badania sektora przedsiębiorstw pozwalają nam dobrać najbardziej aktualne tematy sesji forum - mówi Katarzyna Matuszak, dyrektor Działu Rozwoju Przedsiębiorczości. - Rosnące zainteresowanie tym wydarzeniem potwierdza, że nasz wybór jest właściwy. Warto podkreślić, że w zeszłorocznym forum uczestniczyło blisko 300 osób.

X Pomorskie Forum Przedsiębiorczości

 

Więcej na: https://forum.arp.gda.pl/870,program-x-forum.html

Oprac. AK

Fot. na stronie głównej: ©Depositphotos/ depositedhar


Newsletter - biuletyn unijny 2017 UMWP

Zapisz się na newsletter