Aktualności

20.07.2017 08:34

Warsztaty w Gdańsku: „Podstawy przygotowania biznesplanu, czyli jak dobrze rozpocząć działalność gospodarczą z Funduszami Europejskimi”

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Departamentu Programów Regionalnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego zaprasza na warsztaty organizowane w dniach 2 i 23 sierpnia 2017 r., poświęcone zagadnieniom związanym z tematyką przygotowania biznesplanu na rozpoczęcie działalności gospodarczej finansowanej z Funduszy Europejskich w latach 2014-2020.

W programie warsztatów m.in.:

  • wprowadzenie do tematyki biznesplanu (Co to jest biznesplan? Jakie są funkcje i cele biznesplanu?  Jakie są korzyści płynące z prawidłowo przygotowanego biznesplanu? Skuteczny biznesplan i jego podstawowa struktura);
  • biznesplan krok po kroku (szczegółowa analiza struktury biznesplanu, najczęściej popełniane błędy, ćwiczenia indywidualne);
  • źródła informacji o Funduszach Europejskich.

Terminy i miejsce warsztatów:

Warsztaty odbędą się w środy 2 i 23 sierpnia 2017 r. w godz. 9:00-15:00  w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego przy ul. Okopowej 21/27 w Gdańsku - Sala 133c (I piętro).

Zgłoszenia:
Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: punktinformacyjny@pomorskie.eu lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem: 58 326 81 47 najpóźniej na 2 dni przed planowaną datą szkolenia. Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników.

Uwaga! Z powodu wyczerpania miejsc, nabór na warsztaty został zamknięty!

Maksymalna liczba uczestników podczas warsztatów wynosi 15 osób.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. 

 

Projekt współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020

 

Do pobrania:

Spotkanie 2 sierpnia:

1.  Formularz zgłoszeniowy

2.  Program warsztatów

Spotkanie 23 sierpnia:

1.  Formularz zgłoszeniowy

2.  Program warsztatów


Newsletter - biuletyn unijny 2017 UMWP

Zapisz się na newsletter