Nagroda Pomorska Gryf Gospodarczy

Szanowni Państwo,

Szukamy liderów biznesu na Pomorzu. Startuje konkurs o nagrodę Gryfa Gospodarczego 2018.  Już dziś zgłoś swoją firmę.

Do konkursu o nagrodę Gryfa Gospodarczego  można zgłaszać się do 31 maja 2018 r. To szansa na zdobycie jednego z najbardziej prestiżowych wyróżnień dla pomorskich przedsiębiorstw. Udział w konkursie jest bezpłatny.  Zwycięzców poznamy we wrześniu.

Gryf Gospodarczy jest jedną z najbardziej cenionych regionalnych nagród, przyznawaną wspólnie przez organizacje samorządu gospodarczego i marszałka województwa pomorskiego.

Nowe kategorie konkursowe

Tegoroczna, 19. edycja Gryfa Gospodarczego wprowadza sporo nowości: przede wszystkim to zmienione kategorie konkursowe, które odzwierciedlają najważniejsze dla gospodarki regionu obszary rozwojowe.  Po raz pierwszy konkurs łączy kilka ważnych inicjatyw gospodarczych, umożliwiając wyróżnienie także tych podmiotów, które budują otoczenie biznesu i wpływają na rozwój przedsiębiorczości w regionie. Ważne miejsce w tegorocznej edycji zajmuje edukacja biznesowa, stąd pojawiły się kategorie umożliwiające nagrodzenie organizacji wspierających uczniów i studentów stawiających  pierwsze kroki w biznesie.

Sponsor Główny

Partner Główny

Partner Strategiczny

Znak mBank                

       

 

 

 

 

 

 

Patroni medialni

Patroni medialni: znaki Pomorskie.eu, Dziennik Bałtycki, trojmiasto.pl, Radio Gdańsk